وتر ایران تصویر نیمکت انتشار سرمربی

وتر: ایران تصویر نیمکت انتشار سرمربی تصویری فوتبال استقلال استقلال روزنامه های ورزشی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی ادامه روند کم کردن قیمت نفت در بازار جهانی

قیمت نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی‌های مستمر نسبت به مازاد عرضه با وجود کم کردن بزرگتر از حد انتظار ذخایر نفت خام آمریکا کم کردن یافت. 

ادامه روند کم کردن قیمت نفت در بازار جهانی

ادامه روند کم کردن قیمت نفت در بازار جهانی

عبارات مهم : بازار

قیمت نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی های مستمر نسبت به مازاد عرضه با وجود کم کردن بزرگتر از حد انتظار ذخایر نفت خام آمریکا کم کردن یافت.

به گزارش ایسنا، بهای نفت برنت که قیمت پایه بازار جهانی هست، ۳۰ سنت یا ۰.۵۸ درصد کم کردن یافت و به ۵۱.۶۰ دلار در هر بشکه رسید. نفت وست تگزاس اینترمدیت آمریکا ۳۱ سنت یا ۰.۶۴ درصد کم کردن یافت و ۴۸.۲۸ دلار در هر بشکه معامله شد.

ادامه روند کم کردن قیمت نفت در بازار جهانی

قیمت های نفت روز پنج شنبه به بالاترین رکورد در دو ماه و نیم گذشته افزایش کرد ولی با حدود ۱.۵ درصد کم کردن بسته شد و قیمت نفت خام آمریکا در بحبوحه ادامه نگرانی ها نسبت به اشباع عرضه، به پایین ۵۰ دلار در هر بشکه سقوط کرد.

تحلیلگران گروه بانکی ANZ در یادداشتی تحقیقاتی به مشتریان خود نوشتند: قیمت نفت نتوانست رشد اخیر خود را حفظ کند لیکن بازار مضطرب نسبت به کم کردن اخیر ذخایر، تردید پیدا کرد. مسئله عرضه بر قیمت ها سنگینی می کند لیکن آمار نشان می دهد تولید لیبی در ژوئیه به بالاترین رکورد در امسال رسید.

قیمت نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی‌های مستمر نسبت به مازاد عرضه با وجود کم کردن بزرگتر از حد انتظار ذخایر نفت خام آمریکا کم کردن یافت. 

در این بین دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا، جنگ لفظی علیه کره شمالی را روز پنج شنبه شدت یافتن و اظهار کرد: ترساندن قبلی وی مبنی بر روبرو شدن پیونگ یانگ با آتش و خشم در صورت حمله به آمریکا ممکن است به حد کافی شدید نبوده باشد.

طبق آمار رسمی، ذخایر نفت خام در آمریکا در هفته نهایی به ۴ اوت که قیمت فعالیت پالایشگاه ها به بالاترین میزان در ۱۲ سال اخیر رسید، به میزان ۶.۵ میلیون بشکه کم کردن یافت ولی تردیدها نسبت به اینکه آیا نفت به اندازه ای مصرف خواهد شد تا اشباع جهانی آخر گیرد همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش رویترز، گزارش ماهانه اوپک که روز پنج شنبه منتشر شد و زیاد کردن تولید این شرکت در ماه گذشته را نشان داد، در این تردیدها موثر بود. با این همه اوپک دورنمای مورد آینده نگری جهت تقاضا در سال ۲۰۱۸ را ارتقا داد. این شرکت اعلام کرد تولید نفت به میزان ۱۷۳ هزار بشه در روز در ژوئیه زیاد کردن یافته و به ۳۲.۸۷ میلیون بشکه در روز رسیده هست. زیاد کردن تولید نیجریه و لیبی تلاش های این شرکت جهت محدود کردن تولید را پیچیده کرده است.

واژه های کلیدی: بازار | آمریکا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs