وتر ایران تصویر نیمکت انتشار سرمربی

وتر: ایران تصویر نیمکت انتشار سرمربی تصویری فوتبال استقلال استقلال روزنامه های ورزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «خاطرات پاییزى» پاییز اکران مى‌شود

سیدامیر سیدزاده، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» از اکران این فیلم در فصل پاییز خبر داد.

«خاطرات پاییزى» پاییز اکران مى‌شود

«خاطرات پاییزى» پاییز اکران مى شود

عبارات مهم : پاییز

سیدامیر سیدزاده، تهیه کننده فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» از اکران این فیلم در فصل پاییز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، به گفته سیدامیر سیدزاده، فيلم سينمايى «خاطرات پاييزى» به كارگردانى على فخر موسوى و تهيه كنندگى مشترك امير سيدزاده و ويكتور ويلهلم به عنوان محصول مشترك ايران، چك و اوكراين در نوبت اكران پاييزى سينماهاى هنر و تجربه قرار گرفته است.

«خاطرات پاییزى» پاییز اکران مى‌شود

اين فيلم كه با بازى نازنين احمدى شاهپور آبادى به طور كامل در خارج از ايران فيلمبردارى شده است هست، تاكنون جوائز متعددی همچون ديپلم افتخار و نشان يادبود شرکت حمايت از قربانيان جنگ وابسته به شرکت ملل و اتحاديه اروپا، جشنواره بین المللی کرونا کارپات 2016، جايزه ارکیده طلایی و فیلم منتخب مردمی از جشنواره ترنُپیل 2016 اوكراين و… را در جشنواره هاى متفاوت به دست آورده و فیلم افتتاحيه جشنواره بین المللی Dream City 2016 بوده است.

«خاطرات پاییزی» که در جشنواره سى و پنجم فيلم فجر در بخش هنر و تجربه و جشنواره جهانى فيلم فجر نيز حضور داشته، به صورت یکسان به وسیله ویلهلم کرتیو سنتر (جمهوری چک) و افرند فیلم آریا (ایران) با همکاری اُپتیما فیلم (اوکراین) ساخته شده است است.

سیدامیر سیدزاده، تهیه‌کننده فیلم سینمایی «خاطرات پاییزی» از اکران این فیلم در فصل پاییز خبر داد.

فیلمنامه «خاطرات پاییزی» را کاترین تورچانیکووا، علی فخرموسوی و ویکتور ویلهلم بر اساس داستانی از علی فخر موسوی نوشته اند.

این فیلم باعشق ای ضد جنگ است و قصه دختری را به تصویر می کشد که منزل و خانواده اش مورد حمله و تجاوز گروه های تروریستی قرار گرفته هست؛ او که آواره گی، نابینایی و حتی از دست دادن قدرت تکلم را تجربه می کند، در نهایت می تواند آرامش و علاقه را در گوشه ای دیگر از دنیا در کنار مردمی که خود آسیب دیده از جنگ هستند، بیابد.

نازنین احمدی شاهپورآبادی، الکساندر ایگناتوشا، دِمیترُ لِنارتوویچ، تاتیانا یوریکووا، گالینا یابلونسکا و نَظَر رِگوش بازیگران این فیلم هستند.

«خاطرات پاییزى» پاییز اکران مى‌شود

واژه های کلیدی: پاییز | خاطرات | جشنواره | هنر و تجربه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs