وتر ایران تصویر نیمکت انتشار سرمربی

وتر: ایران تصویر نیمکت انتشار سرمربی تصویری فوتبال استقلال استقلال روزنامه های ورزشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فاز دوم سریال منوچهر هادی به‌زودی به آخر می‌رسد

ایرج محمدی، تهیه‌کننده سریال «پاهای بی‌قرار» می‌گوید وقت پخش این سریال هنوز مشخص نیست و تصویربرداری کار نیز تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

فاز دوم سریال منوچهر هادی به‌زودی به آخر می‌رسد

فاز دوم سریال منوچهر هادی به زودی به آخر می رسد

عبارات مهم : سریال

ایرج محمدی، تهیه کننده سریال «پاهای بی قرار» می گوید وقت پخش این سریال هنوز مشخص نیست و تصویربرداری کار نیز تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرآنلاین، سریال «پاهای بی قرار» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی این روزها در حال تصویربرداری است.

ایرج محمدی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «پاهای بی قرار» که قرار است از شبکه پنج سیما روی آنتن برود با اشاره به ادامه تصویربرداری این سریال گفت: «در حال حاضر تقریبا می توان گفت حدود 27-28 درصد از تصویربرداری که مربوط به فصل دوم است به آخر رسیده است و کار همچنان ادامه دارد.»

او افزود: «به احتمال زیاد تا یک ماه دیگر تصویربرداری فصل دوم این سریال که مربوط به سال های 57 تا 64 می شود را به اتمام برسانیم.»

محمدی یادآور شد: «تصویربرداری مان در شهرک سینمایی غزالی مدتی است که به آخر رسیده است و مدتی در منزل هایی که در سطح شهر بودند کار کردیم و امروز نیز در یکی از منزل باغ های اطراف پایتخت کشور عزیزمان ایران کار می کنیم. بعد از آخر کار در این لوکیشن نیز به اطراف ورامین می رویم و صحنه هایی که در سال های 57 اتفاق می افتد را در آنجا ضبط خواهیم کرد.

فاز دوم سریال منوچهر هادی به‌زودی به آخر می‌رسد

این تهیه کننده راجع به احتمال اضافه شدن بازیگر تازه به سریال توضیح داد: «در فصل تبعیدگاه ( فصل دوم) باید دو بازیگر تازه اضافه شوند که هنوز گزینش نشده اند. ولی به جز این احتمال حضور صورت دیگری نیست. در فصل اول و سوم هم که وقت حال ماست، بازیگرانش عمدتا گزینش شده است اند، زن مهرانه مهین ترابی، زن پانته آ بهرام، آقای مسعود رایگان و دوستان دیگر که نامشان پیش از این اعلام شده است است از جمله بازیگران فصل های دیگر هستند.»

او همچنین بیان کرد: «تعدادی بازیگر دیگر هم هستند که باید به کار اضافه شوند که زمانی که به تصویربرداری آن مقاطع رسیدیم آنها را گزینش خواهیم کرد.»

محمدی راجع به وقت آخر تصویربرداری و پخش این مجموعه نیز اعلام کرد: «بعید می دانم که تا آخر سال تصویربرداری کل کار تمام شود و آینده نگری می کنم تا آخر فروردین ماه سال آینده ضبط سریال به طول انجامید. ولی وقت پخش هوز مشخص نیست و کنداتور را به ما اعلام نکردند.»

سریال «پاهای بیقرار» در سه فصل وقت حال و گذشته تولید می شود. فصل اول و سوم وقت حال و فصل دوم را وقت گذشته مشمول بر می شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده است مخاطب با سریالی 60 قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند. فصل دوم از سال 57 تا 64 را به تصویر می کشد. بخش های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می شود. یکی از استان های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن های این سریال است.

مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران مهم سریال «پاهای بیقرار» هستند.

«پاهای بیقرار» ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان جهت شبکه پنج سیما تولید خواهد شد.

این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است.

ایرج محمدی، تهیه‌کننده سریال «پاهای بی‌قرار» می‌گوید وقت پخش این سریال هنوز مشخص نیست و تصویربرداری کار نیز تا سال آینده ادامه خواهد داشت.

واژه های کلیدی: سریال | سریالی | بازیگر | بازیگران | تهیه کننده | منوچهر هادی | اخبار فرهنگی و هنری

فاز دوم سریال منوچهر هادی به‌زودی به آخر می‌رسد

فاز دوم سریال منوچهر هادی به‌زودی به آخر می‌رسد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs